115 786
28 888
256 982
643 732

Fra Raubergstulen mot Glittertind (Normann 01-G-4-403)

Annonse nr: 2999537

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet 2686 Lom 30-9-1999.

Normann 01-G-4-403.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet11.09.2020 19:15:44
Sluttet22.09.2020 19:54:00
Solgt forkr 60,00
Annonse vist62 ganger
Annonse nr: 2999537
Høyeste Budgiver Mons15 (514)  Se budgivers karakterbok
Mons15kr 60,0011.09.2020 22:20:44
Anders77kr 55,00 (Autobud)11.09.2020 22:20:44
Anders77kr 47,0011.09.2020 21:10:35
Mons15kr 44,00 (Autobud)11.09.2020 21:10:21
Anders77kr 44,0011.09.2020 21:10:21
Mons15kr 31,00 (Autobud)11.09.2020 21:02:33
birgholkr 28,0011.09.2020 21:02:33
Mons15kr 22,00 (Autobud)11.09.2020 21:01:51
birgholkr 20,0011.09.2020 21:01:51
Mons15kr 14,00 (Autobud)11.09.2020 21:01:36
birgholkr 12,0011.09.2020 21:01:36
Mons15kr 10,00 (Autobud)11.09.2020 21:01:16
birgholkr 8,0011.09.2020 21:01:16
Mons15kr 6,0011.09.2020 20:06:08

Karakterer (11141)  Se selgers karakterbok