106 005
52 104
253 131
655 863

Vore Børnesange. Melodier og Billeder.

Annonse nr: 2994890

Dette er et meget flott notehefte med tekster og flotte tegninger av Hedvig Collin og Louis Moe. Heftet er vel mer en tynn bok da den har stive permer. Er litt buet og har noe kant og hjørneslitasje. Når det gjelder bladene i boken så er noen litt løse da de er sydd og tråden har blitt litt slakk. Og derfor har det blitt litt svak slitasje nederst på noen av sidene. Men det er ingen rifter, bretter eller helt løse sider. Alle tegningene er i farger. Det står ikke noe årstall i boken for trykkingen, men det er skrevet en julehilsen inne i boken og den er datert julen 1932. Hva jeg kan se, så er boken Dansk og utgitt på Wilhelm Hansen Musik Forlag. Dette er 3. samling.

Mengderabatt.: Ved kjøp av 5-9 artikler med pris fra kr. 25 og oppover bevilges 5% rabatt. Ved kjøp 10-14 blir det 10% og fra 15 artikler og oppover bevilges 15% rabatt. Jeg har PayPal (tillegg 5%). Ved kjøp av flere artikler spares porto ved samsending. Større pakker 25x35x12 cm. >5 kg = Porto kr. 90,-
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Startet14.05.2021 15:46:59
Sluttet14.06.2021 15:46:59
Annonse vist48 ganger
Annonse nr: 2994890

ProVerifisert
Karakterer (1363)  Se selgers karakterbok