129 312
Auksjoner nå
44 784
Fastprisvarer
265 196
Salg siste 12mnd
680 297
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark AFA 120-21 - verdi 1.500 NOK

Annonse nr: 2988253

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet04.09.2020 20:00:00         
Sluttet08.09.2020 22:20:00
Solgt forkr 120,00  
Annonse vist32 ganger
Danmark AFA 120-21 - verdi 1.500 NOK
Annonse nr: 2988253
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver garantert (226)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
garantertkr 120,0008.09.2020 22:05:44
gaamlidkr 115,0006.09.2020 20:26:37
Soggebergetkr 110,00 (Autobud)06.09.2020 20:26:23
gaamlidkr 110,0006.09.2020 20:26:23
Soggebergetkr 100,0006.09.2020 18:39:49
gaamlidkr 95,00 (Autobud)06.09.2020 18:39:49
gaamlidkr 80,0006.09.2020 10:20:30
sdhkr 75,00 (Autobud)06.09.2020 10:20:15
gaamlidkr 70,0006.09.2020 10:20:15
sdhkr 55,0006.09.2020 10:17:57
gaamlidkr 50,00 (Autobud)06.09.2020 10:17:31
sdhkr 50,0006.09.2020 10:17:31
gaamlidkr 10,0005.09.2020 21:39:09
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (17836)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter