130 621
45 682
260 679
672 366

NK 349 - Blindern

Annonse nr: 2984245

Pent stemplet merke, se bildet.

Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser + 2kr for emballasje. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet02.09.2020 19:25:27
Sluttet07.09.2020 21:15:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist49 ganger
NK 349 - Blindern
Annonse nr: 2984245
Høyeste Budgiver haral1 (512)  Se budgivers karakterbok
haral1kr 25,00 (Autobud)04.09.2020 13:39:02
helse01kr 24,0004.09.2020 13:39:02
haral1kr 19,00 (Autobud)04.09.2020 13:38:48
helse01kr 18,0004.09.2020 13:38:48
haral1kr 15,00 (Autobud)03.09.2020 08:19:27
EIL_NPF_1kr 14,0003.09.2020 08:19:27
haral1kr 10,0002.09.2020 22:02:15
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (466)  Se selgers karakterbok