129 937
44 993
261 211
674 362

NK 296 - Fauskevåg

Annonse nr: 2984243

Pent stemplet merke, se bildet.

Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser + 2kr for emballasje. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet02.09.2020 19:23:47
Sluttet07.09.2020 21:15:00
NK 296 - Fauskevåg
Annonse nr: 2984243
Høyeste Budgiver haral1 (512)  Se budgivers karakterbok
haral1kr 10,0002.09.2020 22:10:23
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (466)  Se selgers karakterbok