115 786
28 888
256 982
643 732

FINLAND 1860- ca.1950.Flot saml. */**/o inkl.Doubletter

Annonse nr: 2982777

En riktig flot FINLAND samling 1860 frem til ca. 1950 i stor stikbok med bade, postfriske/ubrukte og stemplete merker. Funn med taggning og vannmerker hos den gamle material. Senere mange komplette utgaver inkl. doubletter.En anbefalet objekt for gamel Finland. Høy katalog verdi og mest i god kvalitet. See bildene!

/IMG>

/IMG>

/IMG>

/IMG>

/IMG>

/IMG>

/IMG>

/IMG>

/IMG>

/IMG>

/IMG>

Forskuddsbetalning i Norge på DNB konto. Varene sendes etter at betalning er mottatt. Ved kjøp av flere objekter kan disse sendes samlet. På denne måten blir portoen billigere. Hvis du ønsker Rekommanderet sending (anbefales for dyrere objekter eller samlet brev) so kjem i tilleg NOK 50,00. Vanlige forsendelser som blir borte i posten, erstattes ikke. Vente i alle fall på min mail med alt informasjoner etter heldig auksjon! Regningen skulle være betalt senest 7 dogn etter maildatoen. Ellers gi beskjed ved ferie/sykdom etc. Tip:Portokostene Kr.50,00 for storbrev (førsendelser/FDC/lille loter osv,)dekker vare frem til 500g! Altså benytt sjansen,og ikke la denne muligheten gå fra deg til å kjøpe flere disser objekter for en lav fraktpris! Hvis du press knappen:"Se alle auksjoner fra selger" finne du mange interessant tilbud med motiver, loter, samlinger, enkeltmerker, brev osv. fra bade, Norge/Norden og Hele Verden!! :-) Lykke til!
Objektets tilstand
kr 180,00
Utropspriskr 450,00
Startet01.09.2020 20:47:14
Sluttet20.09.2020 20:27:00
Solgt forkr 511,00
Annonse vist112 ganger
Annonse nr: 2982777
Høyeste Budgiver mak (4317)  Se budgivers karakterbok
makkr 511,0010.09.2020 13:56:45
alffrankkr 510,00 (Autobud)10.09.2020 13:56:45
alffrankkr 475,0003.09.2020 17:39:02
beefheartkr 450,0002.09.2020 18:28:12
Selger:  Harfager4

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: Leipzig
Land: GERMANY
Karakterer (174)  Se selgers karakterbok