129 790
44 995
261 212
674 348

NK: 394 - Kong Haakon VII. Øremerke **

Annonse nr: 2978331

Postfriskt. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Startet29.08.2020 15:10:00
Sluttet05.09.2020 19:21:00
Solgt forkr 16,00
Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 2978331
Høyeste Budgiver haral1 (512)  Se budgivers karakterbok
haral1kr 16,00 (Autobud)05.09.2020 17:58:25
Kjelviken kr 14,0005.09.2020 17:58:25
haral1kr 12,0003.09.2020 12:50:16
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (19783)  Se selgers karakterbok