115 786
28 888
256 982
643 732

xxx Signert Aukrust-42. Utg: Mittet & Co Serie N 2736

Annonse nr: 2977611

Til gårds med hest og slede.Signert Aukrust-42
Utg: Mittet & Co Serie N 2736
 i god stand
Poststemplet GAUTESTAD i 1949

Format: 9 x 14 cm
Kjell Aukrust (f1920 Alvdal - d2002 Oslo) Aukrust var egentlig fargeblind derfor er de fleste av hans tegninger ofte i svart/hvit.

Du må gjerne kjøpe flere kort for å spare porto. Du kan samle opp i inntil 7 dager.Forskuddsbetaling Vipps , PayPal eller til min bankkonto.

Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00

Slutter28.09.2020 21:51:00
Bud nåkr 180,00
Annonse vist148 ganger

Høyeste Budgiver Tabergli (46)  Se budgivers karakterbok
Taberglikr 180,00 (Autobud)24.09.2020 14:25:32
birgholkr 160,0024.09.2020 14:25:32
Taberglikr 140,0023.09.2020 23:48:19
Hidra1kr 120,0031.08.2020 22:13:12
Roomekr 100,0031.08.2020 20:33:25
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (24)  Se selgers karakterbok