129 790
44 995
261 212
674 348

Fugle, Finland hefte AFA 1201-03 (21609)

Annonse nr: 2971442

Postfrisk frimerkehefte

frimmogens har konto i Norge...... frimmogens holder SAMLESALG hver anden uge, der sendes samlet opgørelse ud. frimmogens opkræver kun porto, ingen øvrige omkostninger ved forsendelsen. Breve op til 100 g. DKK 33,00, breve op til 250 g. DKK 66,00. Breve op til 2000 g. DKK 99,00 Køb for mindst 450,00 kr. (Norske) og jeg betaler portoen, så dine lot sendes portofrit. Har du kun vundet få lot, kan du samle sammen over 2 måneder, så du sparer porto, og når dit samlede køb op over 450,00 kr. indenfor 2 måneder sendes portofrit. Vent venligst med din betaling, til du ønsker dine varer sendt. Betaler du med PayPal, skal du lægge 2% til købssummen, til dækning af omkostninger.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,50
Startet23.08.2020 20:06:19
Sluttet01.09.2020 22:04:00
Solgt forkr 5,50
Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 2971442
Høyeste Budgiver frithjoa (1000)  Se budgivers karakterbok
frithjoakr 5,5024.08.2020 10:57:34
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (11580)  Se selgers karakterbok