129 282
43 118
263 852
676 438

DANMARK - 2008-9 (A-361)

Annonse nr: 2964399

SE BILDE....
KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 24,00
Startet19.08.2020 20:20:00
Sluttet26.08.2020 20:30:00
Solgt forkr 35,00
Annonse vist35 ganger
Referanse nr/#A-361
DANMARK - 2008-9 (A-361)
Annonse nr: 2964399
Høyeste Budgiver garantert (226)  Se budgivers karakterbok
garantertkr 35,0026.08.2020 20:24:11
terjedkr 32,0026.08.2020 20:15:13
garantertkr 30,00 (Autobud)26.08.2020 20:15:13
garantertkr 29,0024.08.2020 15:35:42
terjedkr 26,00 (Autobud)24.08.2020 15:35:29
garantertkr 26,0024.08.2020 15:35:29
terjedkr 24,0024.08.2020 12:23:06
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10155)  Se selgers karakterbok