131 797
45 646
260 662
672 803

xxx Georg Schumann SERIE NR. 5/4 utg: Børrehaug & Co

Annonse nr: 2962855

Utg: Børrehaug & Co SERIE NR. 5/4

 Postgåtte hjørner , svak bretter venstre og høyre side ellers i god stand

Poststemplet  GUVÅG i 1962

Format: 9 x 14 cm

Georg Andreas Schumann (f 1909 Sarpsborg - d 1981 Oslo ) Norsk illustratør og reklametegner. Han brukte ofte kunstnernavnet George som han signerte bildene med. Han hadde også andre signaturer, G. Schumann, S og  G.S  Han gjorde mange illustrasjoner til bøker, glansbilder og postkort.

Du må gjerne kjøpe flere kort for å spare porto. Du kan samle opp i inntil 7 dager.Forskuddsbetaling Vipps , PayPal eller til min bankkonto.

Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet18.10.2020 23:06:11
Sluttet18.11.2020 23:06:11
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 2962855
Høyeste Budgiver terjed (27988)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 1,0028.10.2020 17:04:49
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (486)  Se selgers karakterbok