131 553
45 544
260 644
673 048

xxx Georg Schumann 619 utg: Børrehaug & Remen

Annonse nr: 2961910

Utg: Børrehaug & Remen , 619
 Postgåtte hjørner ellers i god stand
Poststemplet  TINDEN i 1956

Format: 9 x 14 cm
Georg Andreas Schumann (f 1909 Sarpsborg - d 1981 Oslo ) Norsk illustratør og reklametegner. Han brukte ofte kunstnernavnet George som han signerte bildene med. Han hadde også andre signaturer, G. Schumann, S og  G.S  Han gjorde mange illustrasjoner til bøker, glansbilder og postkort.

Du må gjerne kjøpe flere kort for å spare porto. Du kan samle opp i inntil 7 dager.Forskuddsbetaling Vipps , PayPal eller til min bankkonto.

Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet18.10.2020 00:35:17
Sluttet18.11.2020 00:35:17
Solgt forkr 15,00
Annonse vist27 ganger
Annonse nr: 2961910
Høyeste Budgiver terjed (27973)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 15,0028.10.2020 17:58:41
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (486)  Se selgers karakterbok