131 797
45 646
260 662
672 803

xxx Georg Schumann S/5523 utg: Børrehaug & Remen

Annonse nr: 2961893
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Utg: Børrehaug & Remen , Serie S/5523

 i god stand

Poststemplet MYRLAND med KRONET POSTHORN, sidestempel med dato mangler!

Format: 9 x 14 cm

Georg Andreas Schumann (f 1909 Sarpsborg - d 1981 Oslo ) Norsk illustratør og reklametegner. Han brukte ofte kunstnernavnet George som han signerte bildene med. Han hadde også andre signaturer, G. Schumann, S og  G.S  Han gjorde mange illustrasjoner til bøker, glansbilder og postkort.

Du må gjerne kjøpe flere kort for å spare porto. Du kan samle opp i inntil 7 dager.Forskuddsbetaling Vipps , PayPal eller til min bankkonto.

Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet18.10.2020 00:35:17
Sluttet18.11.2020 00:35:17
Solgt forkr 50,00
Annonse vist21 ganger
Annonse nr: 2961893
Høyeste Budgiver terjed (27988)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 50,0028.10.2020 19:04:36
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (486)  Se selgers karakterbok