130 112
48 892
257 619
669 310

Lenin 9 miniark og 17 frimerker postfrisk + stemplet

Annonse nr: 2961771

Sovjet.

Usjekket verdi.

PORTO 27,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 27,00
Utropspriskr 30,00
Startet20.01.2021 22:47:44
Sluttet27.01.2021 22:47:44
Solgt forkr 30,00
Annonse nr: 2961771
Høyeste Budgiver wrh1952 (4323)  Se budgivers karakterbok
wrh1952kr 30,0022.01.2021 18:47:47
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (9202)  Se selgers karakterbok