127 732
46 166
261 486
672 317

xxx Georg Schumann S/5289 utg: Børrehaug & Remen

Annonse nr: 2961165

Utg: Børrehaug & Remen , Serie S/5289

Postgåtte hjørner ellers i god stand
Postemplet VALAND i 1952

Format: 9 x 14 cm

Georg Andreas Schumann (f 1909 Sarpsborg - d 1981 Oslo ) Norsk illustratør og reklametegner. Han brukte ofte kunstnernavnet George som han signerte bildene med. Han hadde også andre signaturer, G. Schumann, S og  G.S  Han gjorde mange illustrasjoner til bøker, glansbilder og postkort.

Du må gjerne kjøpe flere kort for å spare porto. Du kan samle opp i inntil 7 dager.
Forskuddsbetaling Vipps , PayPal eller til min bankkonto.

Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet17.10.2020 20:35:19
Sluttet28.10.2020 18:01:26
Solgt forkr 20,00
Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 2961165
Høyeste Budgiver terjed (27998)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 20,00 Kjøp nå28.10.2020 18:01:26
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (487)  Se selgers karakterbok