119 774
34 338
258 148
652 078

Brev stemplet Kristiansund N 1992

Annonse nr: 2944962

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet05.08.2020 08:00:00
Sluttet12.08.2020 14:00:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 2944962
Høyeste Budgiver Kolbjorn928 (185)  Se budgivers karakterbok
Kolbjorn928kr 22,00 (Autobud)12.08.2020 13:47:19
deok55kr 20,0012.08.2020 13:47:19
Kolbjorn928kr 17,00 (Autobud)12.08.2020 13:46:52
deok55kr 15,0012.08.2020 13:46:52
Kolbjorn928kr 5,0009.08.2020 21:26:38
deok55kr 3,0006.08.2020 16:56:42
adrian0604kr 1,0005.08.2020 10:39:06

Karakterer (39696)  Se selgers karakterbok