119 568
62 702
245 546
634 057

Husflid 1 og 2 **

Annonse nr: 2943015

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet01.08.2020 12:59:22
Sluttet07.08.2020 15:00:00
Solgt forkr 57,00
Annonse vist57 ganger
Husflid 1 og 2 **
Annonse nr: 2943015
Høyeste Budgiver Pablo70 (1254)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 57,0007.08.2020 14:52:06
Vatlandkr 52,00 (Autobud)07.08.2020 12:58:05
frabekr 52,0007.08.2020 12:58:05
Vatlandkr 49,0007.08.2020 12:38:15
gunnm01kr 46,00 (Autobud)07.08.2020 12:38:15
gunnm01kr 43,00 (Autobud)04.08.2020 21:19:19
Kjelvikenkr 40,0004.08.2020 21:19:19
gunnm01kr 33,00 (Autobud)04.08.2020 21:18:54
Kjelvikenkr 30,0004.08.2020 21:18:54
gunnm01kr 26,0003.08.2020 23:37:55
Kjelvikenkr 25,00 (Autobud)03.08.2020 23:37:55
Kjelvikenkr 24,0003.08.2020 21:25:02
gunnm01kr 22,00 (Autobud)03.08.2020 21:24:22
Kjelvikenkr 20,0003.08.2020 21:24:22
gunnm01kr 17,0002.08.2020 12:05:02
Leif H.kr 16,00 (Autobud)02.08.2020 12:05:02
Leif H.kr 7,0001.08.2020 17:50:54
Vatlandkr 5,0001.08.2020 16:45:04

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok