123 841
41 710
262 311
661 847

Førstedags stemplet årssett 2003 ikke komplett

Annonse nr: 2940471
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Førstedags stemplet årssett 2003 ikke komplettnoen merker er ikke førstedagsstemplet og hefte merker mangler, et hjørne er stuket på omslag SE BILDER

se bilder for kvalitet

Kan sende auksjoner i sammen

Portokostnader = Postens satser, ingen ekstra gebyrer

DRA20JUL

Objektets tilstand
Utropspriskr 49,00
Startet29.07.2020 22:56:21
Sluttet09.08.2020 20:02:00
Solgt forkr 49,00
Annonse nr: 2940471
Høyeste Budgiver Pablo70 (1248)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 49,0030.07.2020 11:20:07
Selger:  Bubblegum

Medlem siden: 28.01.2017
Sted: Fall
Karakterer (2123)  Se selgers karakterbok