118 340
29 702
256 568
644 980

Nk 436 **

Annonse nr: 2929110

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet18.07.2020 17:20:00
Sluttet26.07.2020 15:00:00
Solgt forkr 17,00
Annonse vist21 ganger
Nk 436 **
Annonse nr: 2929110
Høyeste Budgiver Leif H. (3687)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 17,0020.07.2020 14:37:36
Blafjellakr 15,00 (Autobud)20.07.2020 14:37:16
Leif H.kr 15,0020.07.2020 14:37:16
Blafjellakr 12,0019.07.2020 21:33:20
Leif H.kr 10,0018.07.2020 18:57:42

Karakterer (2632)  Se selgers karakterbok