117 395
28 944
256 927
643 789

Nk 1456-60 **

Annonse nr: 2924325

Prima postfriske  merker

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.07.2020 19:32:00
Sluttet22.07.2020 15:00:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist10 ganger
Nk 1456-60 **
Annonse nr: 2924325
Høyeste Budgiver Leif H. (3643)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 14,0014.07.2020 20:15:34
Kalixkr 12,00 (Autobud)14.07.2020 20:15:34
Kalixkr 10,0014.07.2020 12:12:57

Karakterer (2598)  Se selgers karakterbok