119 887
34 335
258 155
652 112

Nk 1498.99 i par **

Annonse nr: 2923397

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.07.2020 18:42:00
Sluttet20.07.2020 15:00:00
Solgt forkr 18,00
Nk 1498.99 i par **
Annonse nr: 2923397
Høyeste Budgiver Kalix (6498)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 18,00 (Autobud)18.07.2020 12:04:39
birgerkarlkr 16,0018.07.2020 12:04:39
Kalixkr 14,00 (Autobud)18.07.2020 12:04:17
birgerkarlkr 12,0018.07.2020 12:04:17
Kalixkr 10,0012.07.2020 19:00:53

Karakterer (2657)  Se selgers karakterbok