118 198
33 783
259 425
651 328

Nk 1540-41 **

Annonse nr: 2923390

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.07.2020 18:42:00
Sluttet20.07.2020 15:00:00
Solgt forkr 18,00
Nk 1540-41 **
Annonse nr: 2923390
Høyeste Budgiver Kalix (6480)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 18,00 (Autobud)20.07.2020 12:34:27
Leif H.kr 17,0020.07.2020 12:34:27
Kalixkr 15,00 (Autobud)18.07.2020 18:55:54
Leif H.kr 13,0018.07.2020 18:55:54
Kalixkr 10,0012.07.2020 19:02:08

Karakterer (2649)  Se selgers karakterbok