119 887
34 335
258 155
652 112

Nk 1542-45 **

Annonse nr: 2923385

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet12.07.2020 18:42:00
Sluttet20.07.2020 15:00:00
Solgt forkr 17,00
Annonse vist16 ganger
Nk 1542-45 **
Annonse nr: 2923385
Høyeste Budgiver Kalix (6498)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 17,00 (Autobud)14.07.2020 20:12:31
Leif H.kr 16,0014.07.2020 20:12:31
Kalixkr 14,00 (Autobud)14.07.2020 20:11:51
Leif H.kr 12,0014.07.2020 20:11:51
Kalixkr 10,00 (Autobud)14.07.2020 20:11:33
Leif H.kr 8,0014.07.2020 20:11:33
Kalixkr 5,0012.07.2020 19:02:39

Karakterer (2657)  Se selgers karakterbok