114 390
28 949
256 897
641 403

1979 TYRKIE. femstripe dyr/fugler postfrisk

Annonse nr: 2923324

Riktig flot motivmerker! See scan.
Forskuddsbetalning i Norge på DNB konto. Varene sendes etter at betalning er mottatt. Ved kjøp av flere objekter kan disse sendes samlet. På denne måten blir portoen billigere. Hvis du ønsker Rekommanderet sending (anbefales for dyrere objekter eller samlet brev) so kjem i tilleg NOK 50,00. Vanlige forsendelser som blir borte i posten, erstattes ikke. Vente i alle fall på min mail med alt informasjoner etter heldig auksjon! Regningen skulle være betalt senest 7 dogn etter maildatoen. Ellers gi beskjed ved ferie/sykdom etc. Tip:Portokostene Kr.50,00 for storbrev (førsendelser/FDC/lille loter osv,)dekker vare frem til 500g! Altså benytt sjansen,og ikke la denne muligheten gå fra deg til å kjøpe flere disser objekter for en lav fraktpris! Hvis du press knappen:"Se alle auksjoner fra selger" finne du mange interessant tilbud med motiver, loter, samlinger, enkeltmerker, brev osv. fra bade, Norge/Norden og Hele Verden!! :-) Lykke til!
Objektets tilstand
kr 29,00
Utropspriskr 9,00
Startet12.07.2020 17:20:02
Sluttet19.07.2020 17:18:00
Solgt forkr 9,00
Annonse nr: 2923324
Høyeste Budgiver Numizmatiker (10622)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 9,0017.07.2020 20:32:05
Selger:  Harfager4

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: Leipzig
Land: GERMANY
Karakterer (174)  Se selgers karakterbok