116 882
28 948
256 328
642 630

Tysk krigs samlekort mellom 1914 og 1918

Annonse nr: 2922692
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Der welt krieg Samleserie utgitt rundt 1930 tallet. Denne omhandler Tyske politikk og krigsmaskineriet fra 1914 til 1918. Og tar for seg krigen år for år, med tekst og kart alle viktige datoer og hendelser. Str. på album: 34,5 x 25,7 cm. Det er 222 kort, alle i farver. Men 2 kort mangler. Ingen løse sider, men er litt bruksslitasje rundt hjørner. Det er 72 sider. Dette er kort som fulgte med sigarettpakker.

Jeg sender når beløp er registrert innbetalt. Jeg har ikke vipps..
ALTERNATIV PORTO:
Gi beskjed om du ønsker pakken tilsendt som Norgespakke med sporing?
FRIMERKER: Mulig det kan være en tynn stripe på noen bilder, men det er kun fra innstikks album.

Objektets tilstand
kr 135,00
Utropspriskr 250,00
Startet11.07.2020 23:05:00
Sluttet19.07.2020 23:05:00
Solgt forkr 250,00
Annonse nr: 2922692
Høyeste Budgiver davilaVerifisert bruker (3215)  Se budgivers karakterbok
davilaVerifisert brukerkr 250,0015.07.2020 21:47:20
Selger:  dagdrivern

Medlem siden: 10.04.2016
Karakterer (760)  Se selgers karakterbok