116 488
28 936
256 445
642 789

NK: 322-324 - Krigsforlis **

Annonse nr: 2917832

Postfriske. Se scan.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet06.07.2020 19:25:00
Sluttet18.07.2020 16:19:00
Solgt forkr 4,00
NK: 322-324 - Krigsforlis **
Annonse nr: 2917832
Høyeste Budgiver Citroen1309 (1428)  Se budgivers karakterbok
Citroen1309kr 4,0016.07.2020 14:22:02
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (17144)  Se selgers karakterbok