116 621
28 947
256 327
642 643

NK: 319-321 - Landshjelpen 1943 **

Annonse nr: 2917831

Postfriske. Se scan.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet06.07.2020 19:25:00
Sluttet18.07.2020 16:19:00
Solgt forkr 26,00
Annonse vist28 ganger
Annonse nr: 2917831
Høyeste Budgiver Kalix (6366)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 26,0018.07.2020 15:30:33
Citroen1309kr 24,0018.07.2020 15:12:06
Kalixkr 22,0018.07.2020 14:35:52
Citroen1309kr 20,00 (Autobud)18.07.2020 14:35:52
Citroen1309kr 16,0018.07.2020 07:57:48
Kalixkr 14,00 (Autobud)18.07.2020 07:57:48
Kalixkr 12,0017.07.2020 17:49:35
Citroen1309kr 10,0017.07.2020 17:27:35
Kalixkr 9,00 (Autobud)17.07.2020 17:27:35
Kalixkr 6,0017.07.2020 16:45:40
Citroen1309kr 4,0016.07.2020 14:23:55
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (17144)  Se selgers karakterbok