119 218
34 416
258 698
652 673

DANMARK. 1975. AFA 584 postfrisk marginalblokk

Annonse nr: 2916944
A3092
A3092

DANMARK. 1975. AFA 584 postfrisk marginalblokk.
Betaling innen en uke til norsk, svensk eller dansk bankkonto eller via PayPal.
Frakt 30 kr. for kjøp under 400 kr. Kjøp over 400 kr. blir sendt gratis.

Levering av brev og pakker fra Danmark til Norge fortsetter uendret til tross for korona-situasjonen. PostNord opplyser at det kan oppstå forsinkelser, ettersom levering noen ganger vil skje med skip og lastebil i stedet for med fly.
Levering er selvfølgelig på selgers (min) risiko: Hvis de kjøpte varene av en eller annen grunn ikke kommer frem, vil du motta hele betalingen tilbake fra meg.

Objektets tilstand
kr 30,00
Utropspriskr 1,00
Startet05.07.2020 16:40:00
Sluttet12.07.2020 15:11:00
Referanse nr/#A3092
Annonse nr: 2916944
Høyeste Budgiver Leif H. (3730)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 1,0006.07.2020 13:59:28
Selger:  Stjernholm

Medlem siden: 13.03.2015
Sted: Gadbjerg
Karakterer (6844)  Se selgers karakterbok