117 432
28 944
256 904
643 926

NK 613 - Skulestadmo

Annonse nr: 2914249

Pent stemplet merke.
Se bildet.
Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser - ingen tillegg utover dette. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet02.07.2020 12:53:55
Sluttet13.07.2020 21:30:00
Solgt forkr 45,00
Annonse vist34 ganger
NK 613 - Skulestadmo
Annonse nr: 2914249
Høyeste Budgiver helse01 (44403)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 45,0013.07.2020 21:16:29
Jano 16kr 44,00 (Autobud)13.07.2020 21:16:29
Jano 16kr 43,00 (Autobud)13.07.2020 21:16:17
helse01kr 42,0013.07.2020 21:16:17
Jano 16kr 36,00 (Autobud)13.07.2020 20:14:42
EIL_NPF_1kr 35,0013.07.2020 20:14:42
Jano 16kr 25,0009.07.2020 02:02:08
Koster13kr 24,00 (Autobud)09.07.2020 02:02:08
Koster13kr 23,0005.07.2020 15:41:15
vifgag2kr 22,00 (Autobud)05.07.2020 15:40:56
Koster13kr 21,0005.07.2020 15:40:56
vifgag2kr 20,0002.07.2020 15:04:37
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (414)  Se selgers karakterbok