117 432
28 944
256 904
643 926

NK 384 - Ørstavik

Annonse nr: 2914233

Pent stemplet merke.
Se bildet.
Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser - ingen tillegg utover dette. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet02.07.2020 12:46:55
Sluttet13.07.2020 21:30:00
Annonse vist10 ganger
NK 384 - Ørstavik
Annonse nr: 2914233
Høyeste Budgiver helse01 (44403)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 10,0013.07.2020 21:19:13
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (414)  Se selgers karakterbok