115 774
26 592
256 363
640 333

NK 27 - Haugesund

Annonse nr: 2914227

Meget pent stemplet merke.
Se bildet for tagging.
Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser - ingen tillegg utover dette. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Startet02.07.2020 12:42:45
Sluttet13.07.2020 21:30:00
Solgt forkr 67,00
Annonse vist28 ganger
NK 27 - Haugesund
Annonse nr: 2914227
Høyeste Budgiver helse01 (42714)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 67,0013.07.2020 21:20:56
Jano 16kr 66,00 (Autobud)13.07.2020 21:20:34
helse01kr 66,0013.07.2020 21:20:34
Jano 16kr 56,00 (Autobud)13.07.2020 21:20:23
helse01kr 55,0013.07.2020 21:20:23
Jano 16kr 41,0009.07.2020 01:58:12
Koster13kr 40,0005.07.2020 15:43:59
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (411)  Se selgers karakterbok