119 851
62 634
245 362
634 203

Nk 1551-52 i firblokk **

Annonse nr: 2912857

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet30.06.2020 15:59:32
Sluttet08.07.2020 15:00:00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist12 ganger
Nk 1551-52 i firblokk **
Annonse nr: 2912857
Høyeste Budgiver Pablo70 (1254)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 24,00 (Autobud)06.07.2020 23:09:13
gunnm01kr 22,0006.07.2020 23:09:13
Pablo70kr 18,00 (Autobud)05.07.2020 09:46:07
gunnm01kr 16,0005.07.2020 09:46:07
Pablo70kr 12,0005.07.2020 09:40:15
gunnm01kr 10,0003.07.2020 12:06:29

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok