117 915
49 289
254 202
633 153

NK: 1735-38 - Norsk kunst III **      Annonse nr: 2912425

Postfrisk 4-stripe. Se scan.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Solgt forkr 35,00
Annonse vist12
NK: 1735-38 - Norsk kunst III **
Annonse nr: 2912425
Høyeste Budgiver Kalix (6141)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 35,0006.07.2020 12:20:58
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16650)  Se selgers karakterbok