117 382
28 944
256 914
643 842

NK: 1700-03 - Norsk Kunst I **

Annonse nr: 2912423

Postfrisk 4-stripe. Se scan1703 har nr. 020 på baksiden.
Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Startet29.06.2020 22:45:00
Sluttet07.07.2020 20:05:00
Solgt forkr 41,00
Annonse vist14 ganger
Annonse nr: 2912423
Høyeste Budgiver gunnm01 (12138)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 41,0005.07.2020 11:53:42
helse01kr 38,00 (Autobud)05.07.2020 11:53:42
helse01kr 35,0003.07.2020 12:20:51
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (17144)  Se selgers karakterbok