105 684
52 004
253 191
656 453

NK: 1749-50 - Turistmerker 2010 **

Annonse nr: 2912406

Postfriskt par. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 16,00
Startet29.06.2020 22:30:00
Sluttet07.07.2020 19:49:00
Solgt forkr 16,00
Annonse nr: 2912406
Høyeste Budgiver Kalix (8405)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 16,0006.07.2020 12:27:10
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (20750)  Se selgers karakterbok