116 826
50 011
254 845
632 445

NK: 1534 - Europa XXVII **      Annonse nr: 2912365

Postfriskt par. Arkivbilde

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 14,00
Solgt forkr 16,00
NK: 1534 - Europa XXVII **
Annonse nr: 2912365
Høyeste Budgiver Kalix (6155)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 16,0006.07.2020 12:37:17
helse01kr 14,0003.07.2020 12:20:02
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16689)  Se selgers karakterbok