118 559
29 126
256 596
644 976

NK: 1523-24 - "Oss mennesker imellom" **

Annonse nr: 2912360

Postfriskt par. Arkivbilde

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
Startet29.06.2020 22:10:00
Sluttet07.07.2020 19:28:00
Solgt forkr 7,00
Annonse nr: 2912360
Høyeste Budgiver Kalix (6375)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 7,0006.07.2020 12:38:54
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (17144)  Se selgers karakterbok