117 513
28 931
256 261
643 212

NK: 1938-39 - Kristiansand dyrepark 50 år **

Annonse nr: 2912247

Postfriske. Se scan. 1938 har nr. 010 på baksiden.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 22,00
Startet29.06.2020 20:33:00
Sluttet07.07.2020 18:48:00
Solgt forkr 29,00
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 2912247
Høyeste Budgiver gunnm01 (12067)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 29,0005.07.2020 12:14:21
Kalixkr 26,0001.07.2020 00:29:48
Volaussenkr 24,0030.06.2020 21:05:57
Kalixkr 22,0029.06.2020 21:46:54
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (17144)  Se selgers karakterbok