118 984
49 236
254 020
632 284

NK: 1927 - Harald V konge i 25 år **      Annonse nr: 2912240

Postfriskt. Se scan.  Hvitt papir.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Solgt forkr 12,00
NK: 1927 - Harald V konge i 25 år **
Annonse nr: 2912240
Høyeste Budgiver Kalix (6141)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 12,0029.06.2020 21:50:59
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16650)  Se selgers karakterbok