116 882
28 948
256 328
642 630

NK: 1858-59 - Språkåret 2013 **

Annonse nr: 2912191

Postfriske. Se scan. 1858 har nr. 060 på baksiden.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet15.07.2020 18:35:57
Sluttet23.07.2020 18:35:57
Solgt forkr 20,00
Annonse nr: 2912191
Høyeste Budgiver Kalix (6366)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 20,0017.07.2020 12:54:17
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (17144)  Se selgers karakterbok