118 203
49 127
254 090
631 373

NK: 1789-90 - Brann og redning 150 år **      Annonse nr: 2912152

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Solgt forkr 31,00
Annonse vist5
NK: 1789-90 - Brann og redning 150 år **
Annonse nr: 2912152
Høyeste Budgiver Kalix (6139)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 31,0007.07.2020 11:24:33
helse01kr 28,00 (Autobud)07.07.2020 11:24:33
helse01kr 25,0003.07.2020 12:00:08
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16639)  Se selgers karakterbok