115 861
49 488
254 812
633 223

NK: 1788 - Drammen 200 år **      Annonse nr: 2912151

Postfriskt. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Solgt forkr 6,00
NK: 1788 - Drammen 200 år **
Annonse nr: 2912151
Høyeste Budgiver Kalix (6147)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 6,0007.07.2020 11:28:17
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16689)  Se selgers karakterbok