115 861
49 488
254 812
633 223

NK: 1760 - Nasjonalfor. for folkehelsen 100 år **      Annonse nr: 2912118

Postfriskt. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 16,00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist6
NK: 1760 - Nasjonalfor. for folkehelsen 100 år **
Annonse nr: 2912118
Høyeste Budgiver Kalix (6147)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 24,00 (Autobud)07.07.2020 11:32:39
helse01kr 22,0007.07.2020 11:32:39
Kalixkr 20,0003.07.2020 12:14:21
helse01kr 18,0003.07.2020 11:59:39
Kalixkr 17,00 (Autobud)03.07.2020 11:59:39
Kalixkr 16,0029.06.2020 22:09:49
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16689)  Se selgers karakterbok