Halv provisjon i Juli måned!

105 845
47 997
252 932
616 330

Nk 127 ** , verdi : 600kr , 1 kr utrop      Annonse nr: 2912059

Postfrisk merke . med fin gummi
Lagt til i beskrivelsen   29.06.2020 18:47:22
2 splitta tagger oppe til høyre.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Solgt forkr 106,00
Annonse vist84
Nk 127 ** , verdi : 600kr , 1 kr utrop
Annonse nr: 2912059
Høyeste Budgiver rovi (1225)  Se budgivers karakterbok
rovikr 106,0004.07.2020 20:40:44
Pablo70kr 100,00 (Autobud)04.07.2020 20:40:44
Pablo70kr 61,0002.07.2020 18:53:01
frithjoakr 56,00 (Autobud)02.07.2020 17:14:42
lappenxxkr 51,0002.07.2020 17:14:42
frithjoakr 34,0002.07.2020 12:05:44
lappenxxkr 31,00 (Autobud)02.07.2020 12:05:44
lappenxxkr 28,0001.07.2020 14:58:19
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 25,00 (Autobud)01.07.2020 14:58:19
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 13,00 (Autobud)30.06.2020 16:43:07
lappenxxkr 11,0030.06.2020 16:43:07
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 1,0029.06.2020 18:37:33

Karakterer (2218)  Se selgers karakterbok