134 310
90 491
30 125
100 887

Påskekort stemplet i 1915. Barn og påskemotiv, ufarget

Annonse nr: 2906704

Maskinstempel TRONDHJEM 31.11.15 med svakt gjennomslag til forsiden. Merket F.T.D 7089. Svak slitasje i hjørner. Uvanlig?

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet22.01.2023 22:08:03
Sluttet05.02.2023 22:08:03
Annonse vist135 ganger
Annonse nr: 2906704
Selger:  sotoha

Medlem siden: 29.08.2015
Sted: Hagan
Karakterer (476)