116 826
50 011
254 845
632 445

Island Afa: 48 - Kongene Chr. IX og Frederik VIII **      Annonse nr: 2900923

Postfriskt. Se scan.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Solgt forkr 9,00
Annonse vist3
Island Afa: 48 - Kongene Chr. IX og Frederik VIII **
Annonse nr: 2900923
Høyeste Budgiver Soppen49 (521)  Se budgivers karakterbok
Soppen49kr 9,0021.06.2020 00:16:11
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16689)  Se selgers karakterbok