117 432
28 944
256 904
643 926

Fr.kolonipost Senegal 1937; MA Verdensutstilling Paris

Annonse nr: 2900320

pen sak, prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet15.06.2020 15:07:46
Sluttet25.06.2020 14:48:00
Solgt forkr 30,00
Annonse nr: 2900320
Høyeste Budgiver VAMPIRE (18543)  Se budgivers karakterbok
VAMPIREkr 30,0018.06.2020 14:31:25
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24941)  Se selgers karakterbok