129 662
43 337
264 575
675 578

NK 181. POSTFRISK**

Annonse nr: 2899924

POSTFRISK**

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet15.06.2020 10:25:21
Sluttet09.07.2020 18:10:00
Solgt forkr 11,00
Annonse vist14 ganger
NK 181. POSTFRISK**
Annonse nr: 2899924
Høyeste Budgiver helse01 (52962)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 11,0007.07.2020 09:56:04
oeiholmekr 10,00 (Autobud)07.07.2020 09:56:04
oeiholmekr 7,0021.06.2020 10:41:54
Topgunkr 5,00 (Autobud)19.06.2020 11:30:02
oeiholmekr 3,0019.06.2020 11:30:02
Topgunkr 1,0015.06.2020 10:34:18

NFVerifisert
Karakterer (16366)  Se selgers karakterbok