131 813
43 363
265 725
677 752

Miniark.F37. xx. afa dkk. 66.-

Annonse nr: 2899100

Prima postfrisk. Sendes som A-post. Kjøper betaler kun porto etter postens satser. Flere tilslag sendes samlet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
Startet05.07.2020 16:21:25
Sluttet12.07.2020 16:21:25
Solgt forkr 7,00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 2899100
Høyeste Budgiver Leif H. (3901)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 7,0007.07.2020 00:03:53
Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (4027)  Se selgers karakterbok