118 340
29 702
256 568
644 980

Miniark.F48. xx. afa dkk. 126.-

Annonse nr: 2899094

Prima postfrisk. Sendes som A-post. Kjøper betaler kun porto etter postens satser. Flere tilslag sendes samlet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet05.07.2020 16:21:24
Sluttet12.07.2020 16:21:24
Solgt forkr 20,00
Annonse nr: 2899094
Høyeste Budgiver Leif H. (3687)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 20,0007.07.2020 00:04:39
Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (3869)  Se selgers karakterbok